Przemysł i Produkcja

Ciekawe szczotki z Bielska.

Ciekawe szczotki z Bielska.

Na lokalnym rynku pojawiły się wyjątkowo ciekawe szczotki z Bielska, będące produkcją znanej, lokalnej marki, w odpowiedzi na festiwal modowy UrBBan Fusion Art. & Fasjon Festival . Szczotki powstały jako ekologiczny, gadżet miejski, toteż są wykonane w kształcie logo miasta Bielsko Biała. Cały projekt na ciekawe szczotki z Bielska, został wykonany od podstaw. Zaplanowano każdy, najmniejszy nawet szczegół. Starannie opracowane proces przygotowania oprawek, materiałów, nabijania włosia, olejowania drewna, a także ostatecznego pakowania w ekologiczny karton.

Ekologiczne, ciekawe szczotki z Bielska.

Jedną z kluczowych kwestii na które warto tutaj zwrócić uwagę jest fakt, iż ciekawe szczotki w Bielska są w pełni ekologicznym wyrobem. W produkcji wykorzystano jedynie naturalne materiału. Olejowane, bukowe drewno, posłużyło, jako oprawka do szczotki, naturalna szczecina oraz włosie końskie. W procesie produkcji także postarano się pozostawić za sobą jak najmniejszy ślad węglowy. Ogólnie rzecz biorąc, produkt powstał z myślą o ekologii, o tym, aby w jak najmniejszym stopniu przyczynić się do zanieczyszczenia środowiska.

Rodzaje szczotek dostępne w ofercie.

Istotną kwestią jest to, iż ciekawe szczotki z Bielska powstały w dwóch wariantach. Są to szczotki do odzieży i obuwia, oraz szczotki kosmetyczne.

  • Szczotki do odzieży i obuwia – dwie duże szczotki, umożliwiające skuteczne czyszczenie na sucho odzieży oraz okrągła szczotka do aplikacji pasty na obuwie czy też skórzane elementy garderoby. Jest to bardzo poręczny zestaw, który sprawdzi się nie tylko jako gadżet, ale także jako faktyczne szczotki do odzieży.
  • Szczotki kosmetyczne – w skład zestawu wchodzą dwie duże szczotki do masażu oraz peelingu ciała, jak również mała szczotka z miękkim włosiem, przeznaczona do nakładania kosmetyków. Nabite zostały włóknem z agawy oraz naturalną szczeciną.

Obydwa zestawy zostały zapakowane w ekologiczne i estetyczne kartoniki ekologiczne w których poza zestawami szczotek znajduje się także krótka historia 145 lat działalności producenta szczotek, oraz zaproszenie do odwiedzenia wspaniałego miasta, jakim bez wątpienia jest Bielsko-Biała.

Podsumowanie.

Trzeba tutaj podkreślić, iż są to rzeczywiście bardzo ciekawe szczotki z Bielska. Mogą być one wykorzystane jak estetyczny gadżet ozdobny, który sprawdzi się nie tylko u mieszkańców miasta, ale także u każdego innego z nas. Poza tym, te wyjątkowe szczotki z Bielska Białej mogą być bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Poza kwestią typowo estetyczną, ozdobną, są bowiem w pełni funkcjonalne. Możemy z nich korzystać, jak z normalnych szczotek, co sprawia, iż zakup takiego gadżetu to nie tylko ozdoba do naszych domów. Te, wyjątkowo ciekawe szczotki z Bielska to bardzo dobry i użyteczny produkt do każdego domu, w który warto się zaopatrzyć, niezależnie od tego, czy jesteśmy mieszkańcami miasta, czy też nie.

Udostępnij

O autorze